تلگرام یک پیام‌رسان چندسکویی، متن‌باز، امن و سریع است که در آن می‌توان پیام، عکس، فیلم و به طور کلی هر گونه فایل را تا حجم ۱٫۵ گیگابایت ردوبدل کرد. این پیام‌رسان در بین ایرانیان از محبوبیت زیادی برخوردار است.

به تازگی امکانی به نام «کانال‌ها» به این پیام‌رسان اضافه شده است که با آن می‌توان کانال‌هایی ایجاد و کاربران بی‌شماری را به آن اضافه کرد. این کانال‌ها می‌توانند به صورت عمومی و یا خصوصی باشند. در صورت عمومی بودن، یک آدرس اختصاصی خواهند داشت که از طریق آن می‌توان عضو این کانال‌ها شد. از دیگر ویژگی‌های کانال‌ها این است که می‌توان تعداد بازدید هر پیام را در پایین آن دید. تعداد بازدیدهای پیام‌های فورواردشده نیز لحاظ می‌شود. همچنین اعضای جدید کانال‌ها به تمام پیام‌های قبلی کانال دسترسی خواهند داشت.

حال من هم تصمیم گرفته‌ام برای ارتباط راحت‌تر با شما خواننده‌های عزیز، کانالی برای وبلاگ پانویس راه‌اندازی کنم. در این کانال، علاوه بر انتشار پست‌های پانویس، مطالب علمی، پزشکی، فناوری و به طور کلی مطالب خواندنی اینترنت نیز منتشر می‌شود.

برای پیوستن به کانال پانویس در تلگرام، ابتدا آدرس

https://telegram.me/panevis_ir

را در مرورگر موبایل یا تبلت خود باز کنید. سپس روی گزینه SEND MESSAGE کلیک کنید. با این کار وارد اپلیکیشن تلگرام خود می‌شوید. در صفحه این پیام‌رسان، گزینه Join را لمس کنید تا به کانال ملحق شوید.

tel-panevis

نکته‌ای که باید به آن توجه داشت، این است که برای استفاده از این امکان جدید، نسخه اندروید تلگرام و iOS شما نباید به ترتیب کمتر از 3.2.0 و 3.2 باشد.

دانلود تلگرام از گوگل‌پلی

دانلود تلگرام از اپ‌استور

لینک ثابت: https://panevis.ir/?p=1598

 

 

سرمایه‌گذاری روی بیت‌کوین